Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na właściwym poziomie, nasz serwis internetowy korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Przez dalsze aktywne korzystanie z serwisu (przeglądanie, przewijanie, klikanie) bez odpowiednich zmian ustawień przeglądarki, wyrażają Państwo na to zgodę.
wyślij nam mail z zapytaniem telefon Autorska Kolekcja Projekty Domów
 BW-02  
BW-02   BW-02 LUSTRO
 


ZAWARTOŚĆ DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ (projektu gotowego):

 

Standardowo projekt gotowy jest oferowany w 4 egzemplarzach i zawiera w odniesieniu do podstawowego wariantu:

1. Kartę tytułową.

2. Klauzulę określającą zakres adaptacji i dopuszczalne zmiany:

W projekcie znajduje się szeroka zgoda autorska na zmiany, która dopuszcza wykonanie w adaptacji wszelkich zmian i uzupełnień wynikających z potrzeb funkcjonalno użytkowych inwestora z wyjątkiem istotnych zmian w geometrii dachu i podwyższania ścian kolankowych poddasza. Taka zgoda jest standardowo wydrukowana w projekcie. Istotne zmiany w geometrii dachu i podwyższanie ścian kolankowych poddasza wymaga pisemnej zgody przy zakupie projektu. Zgoda na takie zmiany (określone co do ich rodzaju) jest wydawana bezpłatnie na wniosek inwestora. Wszelkie zmiany muszą być wprowadzone przez uprawnioną osobę w trakcie adaptacji przed uzyskaniem pozwolenia na budowę. W praktyce wprowadza je na zlecenie inwestora miejscowy projektant  adaptujący projekt. Załączona w projekcie klauzula dotycząca zmian nie wnosi zastrzeżeń do zmian technologiczno materiałowych przez uprawnione osoby.

3. Opis techniczny.

4. Charakterystykę energetyczną.

5. Zestawienie podstawowych materiałów budowlanych, wykaz stali.

6. Zestawienie więźby dachowej.

7. Zestawienie stolarki.

8. Rysunki architektoniczne zawierające rzuty przekroje i elewacje oraz więźbę dachową.

9. Rysunki konstrukcyjne zawierające fundamenty budynku, konstrukcję stropu, nadproży i inne wybrane szczegóły konstrukcyjne.

10. Instalacje sanitarne i c.o. zawierające rzuty i rozwinięcia instalacji wodnej, kanalizacyjnej, ciepłej wody użytkowej gazowej (jeżeli podano w opisie) i centralnego ogrzewania.

11. Rysunki zawierające instalacje elektryczne.

12. Dodatki formalne.

 

Rozwiązania dodatkowe:

A. Do wybranych projektów pokazano możliwość wprowadzenia Rozwiązań  Wariantowych.

ROZWIĄZANIA WARIANTOWE pokazane w projekcie można wprowadzić w drodze indywidualnej adaptacji wykonanej przez miejscowego projektanta. Projekt zawiera niektóre, wybrane rysunki architektoniczno - konstrukcyjne ułatwiające jej wykonanie. W zakresie indywidualnej adaptacji pozostaje między innymi uzupełnienie rysunków arch. - konstr., ewentualna korekta rysunków instalacyjnych oraz charakterystyki  energetycznej budynku.

 

B. Do wybranych projektów można nabyć prezentowane na stronie dostępne Aneksy (dodatkowo płatne).

ANEKSY (dodatkowo płatne) oferowane są standardowo w postaci kompletu dodatkowych luźnych zamiennych rysunków architektoniczno - konstrukcyjnych. Aneks może być wykorzystany przez miejscowego projektanta dokonującego adaptacji  poprzez jego włączenie do projektu, obejmujące ewentualną korektę rysunków instalacyjnych oraz  charakterystyki  energetycznej budynku. Zakres i zawartość aneksów energetycznych EKO+ jest określona przy każdym projekcie.

 

C. W zakresie niektórych rozwiązań istnieje możliwość dostarczenia Aneksu Indywidualnego  na specjalne zamówienie (dodatkowo płatny).

Cena, zawartość i termin realizacji są  każdorazowo ustalane indywidualnie.

 

 

Autoryzowany
Salon Sprzedaży

DobreProjekty


 

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailem. Do Państwa dyspozycji jest także zespół autorski. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Nasz adres mailowy:

wyślij nam mail z zapytaniem
Copyright DGK 2003-2018

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów:

Pn - Pt   8 - 17     So   9 - 13

75 889 00 00
602 308 888

naglowek


 

Projekt domu: BW-02
Cena brutto: 1999 PLN

 
Projekt można zamówić
telefonicznie, mailem lub faksem:


tel. 602 308 888
tel. 602 387 621
tel. 602 310 111
faks 71 780 28 32


Wszelkich informacji udzielają także autorzy projektów:
tel. (0) 75 753 58 46


Wysyłka za zaliczeniem:
kurier DHL (19 PLN)
Za projekt zapłacą Państwo przy odbiorze.

Wysyłka przy przedpłacie:
kurier DHL - gratis


DGK, ul. Mickiewicza 26, 58-500 Jelenia Góra, NIP: 611-142-25-81. Jesteśmy autoryzowanym Salonem Firmowym Jeleniogórskiego Biura Planowania i Projektowania Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 26, 58-500 Jelenia Góra. Jeleniogórskie Biuro Planowania i Projektowania Sp. z o.o jest jedną z najstarszych polskich pracowni autorskich. Zajmującej się budownictwem jednorodzinnym od 1977 roku.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych www.dobreprojekty.pl oraz wydrukach z nich sporządzonych nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie w sposób określony na stronach, w celu zawarcia umowy kupna-sprzedaży musi uzyskać jego mailowe, telefoniczne lub faksowe potwierdzenie. Dokumentacja może zawierać zmiany i uzupełnienia. Złożenie zamówienia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dokumentacja może zawierać zmiany i uzupełnienia.